Po - Pá: 08:00 - 18:00

Rezervace
Donaldovo NElétání
22. 7. 2020

Blížíme se do finále a povídání o Donaldovi brzo skončí, tedy mělo by.

Pilně cvičí křídla ????jen ten odpich chybí.. Když cvičí vzlet nad něčím měkkým (pro jistotu), vždy to končí přistáním. Takže "ta jistota" přichází vhod ????

Dnes byla na jeho mateřskou veterinu cesta s jeho kočičími nepřáteli. Inu, říkám: "Milý Donalde, je to divné, mácháš křídly jak vzteklý a nic. Buď na mě něco hraješ nebo je tu nějaký háček. Jedeš taky."
V hlavě scénář... Co když má handicap a nikdy neodletí? Zůstane mi do smrti na krku a budu Ten blázen s opeřencem na rameni. Jasně, všichni víme, že jsem ten poslední komu by to vadilo :D

Na veterině sklidil úspěch, že z malého opelichaného ptáčete roste krásný pták ❤️ Do doby než se přišlo na důvod, proč nelétá a proč to ani nějak extra zvlášť nehrotí. S největší pravděpodobností, protože jinak je jak řípa.
No jak to říct.... Přetížené letadlo taky nevzlétne, že...? Dál bychom to asi nemuseli rozebírat :D

Takže necpat do milého ptáčka horem spodem, kdykoliv pípne. Už není malinký. Zařadit do jeho pohodlného života více pohybu. Což má, ale moc tomu nedá. No a pak trénovat ten odlet.

Donald Pípa se velmi rychle naučil dobu, kdy zvoní budík a mě naopak naučil, že dokud je se mnou, žádných "ještě pět minut" nebude.

Když sedí ve své provizorní kleci a uvidí mě, poskakuje, zpívá, dělá týraného a hladového ptáčka. Roztahuje křídla, mává do všech stran, nastavuje zobáček a div se nezblázní.... Něco jakože jestli mu tam teď hned něco nepřistane, jistě umře...a na výčitky bude pozdě.
Když si myslí, že se nedívám, zobe z misky jako ptačí veterán a spokojeně si plní to svoje nenažrané volátko ????

Aspoň, že ty skřeky se pomalu mění ve zpěv ❤️

Pomáhej zvířatům, je to boží!

Mohlo by se Vám líbit